< Global site tag (gtag.js) - Google Analytics >

E-Fatura Çözümleri

E-fatura Ön Başvuru Formu

E-Fatura İleti Yönetim Sistemi (FİYS)

E Fatura İleti Yönetimi Sistemi FİYS
TÜRKKEP, e-Fatura entegrasyonlarında gelen faturaların hızlı ve etkin bir şekilde yönetilebilmesi için e-Fatura İleti Yönetim Sistemi (FİYS) sunmaktadır. FİYS’in temel amacı sisteme çekilen faturaların muhasebeleşmeden önce yetkili/sorumlu ve masraf merkezi bazında belli kriterler bazında dağıtımını sağlamak ve şirket özelindeki onay süreçlerine sokmaktır.
FİYS hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

E Fatura İtiraz

TÜRKKEP e-dönüşüm çerçevesinde, e-fatura ile dijitalleşen muhasebe dünyamızı yeniden kağıt ortamına dönme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Gelen temel faturalara itiraz etmek için yazılı ve ıslak imzalı kanalların gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Artık temel faturalar ile ilgili itirazınızı Kayıtlı Elektronik Posta üzerinden yapabilmektesiniz. Ayrıca bunun için tek tek faturalar için Kayıtlı Elektronik Postalar hazırlamanıza da gerek yok.
E-Fatura İtiraz hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

E Mutabakat

E-Mutabakat Sistemi, ayrıca standart e-posta, faks, telefon üzerinden bilgi gönderimine ihtiyaç duymadan tek bir yönetim paneli üzerinden mutabakat yazışmalarınızı yapmanızı sağlayan ve sonrasında KEP üzerinden resmi olarak mutabakat mektuplarınızı gönderebileceğiniz bir sistemdir.
E-Mutabakat hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.