< Global site tag (gtag.js) - Google Analytics >

Kayıtlı Elektronik Posta


Kurumsal KEP Ön Başvuru Formu

TÜRKKEP, 25 Şubat 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından KEP Hizmet Sağlayıcı olarak yetkilendirilen bir güven kurumudur.

Aynı gün KEP hesabınızı açtırabileceğiniz (JETKEP) ve 70’in üzerinde TÜRKKEP Başvuru Merkezi ağı ile Türkiye’nin dört bir köşesine KEP hizmetini ulaştırarak kaliteli ve hızlı hizmeti anlayışını benimsemiştir.

Her geçen gün farklı alanlarda sunduğu hizmetleri ve çözümleri ile kurumlara “toplu çözüm” fırsatı sunmakta, tek marka altında tüm e-Dönüşüm çözümlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Bu çözüm ve hizmetleri KEP altyapısı ile birleştirerek e-Mutabakat, KEP İleti Yöneti Sistemi (KİYS), e-Arşiv gibi özel çözümler haline getirmektedir.

Kurumsal KEP Hizmetleri

TÜRKKEP’le kurumunuzun tüm yazışmalarını ve belge paylaşımlarını, maaş ödeme talimatlarını, bordro ve fatura gönderimlerini, hesap mutabakatlarını, sözleşme gönderimlerini ve alımlarını KEP aracılığıyla dakikalar içinde yasal geçerli ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Kurumsal KEP hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Bireysel KEP Hizmetleri

Bireysel KEP hesabı sahipleri TÜRKKEP ile özel, ticari ve hukuki tüm yazışma ve belge gönderimlerini vakit harcamadan, güvenle, düşük maliyetle ve doğaya katkıda bulunarak gönderebilirler. Bireyler günlük hayatlarında KEP’i, online alışveriş siparişleri, e-Fatura, banka talimatları, başvuru, dilekçe, kredi kartı hesap özeti dökümleri, ihtar/ihbar, sözleşme, tebligat, e-ticaret işlemleri, ihale teklifleri gibi sayısız alanda kullanabilirler.
Bireysel KEP hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için  BİZE ULAŞIN